Aktuálně

Trenér Čada - zlatý poklad

Mistři ČR

Poslední míč a hala bouří, jásá a skanduje mistři, mistři, mistři. Fanklub volejbalu, který po deset let pravidelně si doslovně vychutnával jeden titul za druhým již nevěřil že se to bude někdy ještě opakovat.

Dlouhých 10 let to hráčky pod vedením trenéra Čady a za spolupráce vedení volejbalistek na čele s Mgr. Petrem Chytilem a PhDr M. Černoškem sbíraly jeden titul za druhým a ještě i Český pohár. Naši Prostějovští fanoušci viděli nejen výbornou hru našich hráček , ale i na vlastní oči výkvět hráček z celé Evropy. Byli to nádherné roky.

Když se před 4 roky pan trenér Čada stáhl do pozadí, tak jsme si říkali, že krásných volejbalových dnů je konec. Je dobré, když se člověk plete.

K našemu dívčímu mužstvu se vrací pan trenér M. Čada . Žádné velkohubé řeči se nevedly a za to se začalo pracovat, budovat tým, kolektiv, kde bojuje jedna za druhou. V zimním období mužstvo posílilo tam, kde potřebovalo. Nové akvizice si sedly a družstvo nabralo nový tah. V základní části to sice stačilo na pěkné 5 místo , ale pak hráčky vedené trenérem ukazovaly co v nich je Nejdříve to odnesla Ostrava, potom lídr celé soutěže Liberec a volejbalová horečka rostla mezi námi fanoušky.

Finalové zápasy s Brnem byly úžasné a samozřejmě hala beznadějně vyprodaná. Pochybovači ze zastupitelstva jen zírali, na pronikavý úspěch hráček a my všichni jsme rádi, že máme tuto překrásnou halu a v ní se slavil po čtyřech letech krásný již 11 titul. A kdo byl trenérem, to neuhádnete. No přece náš zlatý poklad pan Miroslav Čada. A tak fanklub se dočkal a znovu si vychutnával tu nádheru z toho 11 titulu. To je nejlepší odreagování z celého životního koloběhu co může být. Při předávání zlatých medailí nemohl chybě ani pan primátor F. Jura, předseda sportovní komise M. Sklenka a za ty co stojí v pozadí a připravují pro nás nádherné chvíle v životě-M. Černošek, P. Chytil za VK Prostějov.

Všichni sportovní fanoušci moc děkují , že máme zase titul, že se u nás hraje výborný volejbal v krásné moderní hale, kterou nám mohou jen závidět.

Děkujeme za krásný celý volejbalový rok.
Za fanoušky Mgr. A. Dušek
Olomoucký kraj Město Prostějov MŠMT
Český tenisový svaz Český volejbal OHL ŽS

Facebook
HODINY PRO VEŘEJNOST
info
ON-LINE REZERVACE | Tel.: 581 299 891

ON-LINE REZERVACE
NEJBLIŽŠÍ AKCE